pl en de

Już wkrótce Shopping Center Forum 2013

Zdjęcie - Już wkrótce Shopping Center Forum 2013 Miło nam poinformować, że Grupa ANTAN w dniach od 18 do 19 września będzie ponownie uczestniczyć w corocznym, najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu deweloperów z najemcami - targami Shopping Center Forum & Trade Fair w Warszawie.

Czytaj więcej

Otwarcie galerii Bolesławiec City Center

Zdjęcie - Otwarcie galerii Bolesławiec City Center Już w środę 22 listopada długo wyczekiwane Wielkie Otwarcie Galerii Bolesławiec City Center! Zapraszamy na uroczyste przecięcie wstęgi o godzinie 9:00. Otwarcie potrwa do niedzieli 25 listopada, a zwieńczy je finał konkursu „Serce miasta, centrum wydarzeń” - Fiat 500 i wiele atrakcyjnych nagród do wygrania.

Czytaj więcej

Grupa ANTAN na Shopping Center Forum 2012

Zdjęcie - Grupa ANTAN na Shopping Center Forum 2012 Miło nam poinformować, że Grupa ANTAN w dniach od 12 do 13 września uczestniczyć będzie w corocznym, najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu deweloperów z najemcami - targami Shopping Center Forum & Trade Fair w Warszawie.

Czytaj więcej

Shopping Center Forum już wkrótce!

ANTAN DEVELOPMENT Polska na stałe zagościł na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, podobnie, jak regularnie uczestniczy w spotkaniach branży nieruchomości organizowanych przez firmę BROG Media.

Czytaj więcej

Antan projekty

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl