pl en de

Bolesławiec City Center

Zdjęcie projektu - Bolesławiec City Center

Informacje o projekcie

Bolesławiec City Center jest pierwszym w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie. Nowoczesna galeria będzie miejscem łączącym bogatą ofertę handlową, gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną. Usytuowana jest w samym sercu Bolesławca zaledwie 200 m od rynku, w otoczeniu zieleni.


Serce miasta, centrum wydarzeń...

Wpisując się w lokalną architekturę, w pobliżu pierzei rynkowych i ulic staromiejskich galeria BCC chciałaby również uczestniczyć w życiu kulturalnym i rozrywkowym, angażując się w lokalne uroczystości i życie mieszkańców.

Ponad 40 butików i lokali usługowych, wraz z marketem spożywczym i elektronicznym to kompleksowa oferta dla najbardziej wymagających mieszkańców Bolesławca i okolic.

W nawiązaniu do wyjątkowej lokalizacji, Galeria BCC logotypem, nazwą oraz nowoczesną architekturą wyraża charakter ulubionego miejsca spotkań dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Miejsca zakupów a także relaksu i spędzania wolnego czasu w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Bolesławiec to miasto Dolnego Śląska, na skrzyżowaniu szlaków łączących Zachód ze Wschodem, w odległości tylko 45 km od granicy z Niemcami oraz 70 km od granicy Czech.

Centrum handlowe jest położone przy ul. Asnyka prowadzącej do zabytkowej części miasta, a będącej przedłużeniem drogi wjazdowej do miasta. Dzięki bliskości rynku łatwo dostępna pieszo, samochodem i komunikacją miejską.

Nazwa:

Bolesławiec City Center

Termin:

2012.11

Lokalizacja:

Bolesławiec

URL:

Antan projekty

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl