pl en de
Zdjęcie projektu - Bolesławiec City Center

Bolesławiec City Center

Bolesławiec City Center jest pierwszym w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie. Nowoczesna galeria będzie miejscem łączącym bogatą ofertę handlową, gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną. Usytuowana jest w samym sercu Bolesławca zaledwie 200 m od rynku, w otoczeniu zieleni.

Więcej
Zdjęcie projektu - Hotel Centrum Bolesławiec

Hotel Centrum Bolesławiec

Hotel Centrum Bolesławiec znajduje się w samym centrum miasta, ale posiada bardzo ciche pokoje. Nowoczesny design, komfort zarówno dla biznesmena jak i turysty. Wysokie, przestronne pokoje z klimatyzacja w każdym z nich. Dostępny Parking podziemny i parking miejski. Naszymi Gośćmi zajmuje się uprzejmy i doświadczony personel. Blisko do atrakcji turystycznych, stref ekonomicznych, sklepów z ceramiką. Śniadanie dostępne w formie bufetu. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na spotkania biznesowe i szkolenia.

Więcej
Zdjęcie projektu - Park Handlowy Stary Dworzec

Park Handlowy Stary Dworzec

Park Handlowy Stary Dworzec w Bolesławcu jest kolejnym projektem realizowanym przez firmę ANTAN Development. Obiekt ma charakter parku handlowego umożliwiającego wygodne zakupy i łatwy dostęp do oferty handlowej najpopularniejszych marek w Polsce.

Więcej
Zdjęcie projektu - Park Handlowy Kalinka

Park Handlowy Kalinka

Centrum handlowo-usługowe powstało w Kaliszu u zbiegu ulic Młynarskiej, Serbinowskiej oraz alei Wojska Polskiego.

Więcej
Zdjęcie projektu - Projekt Strzelno

Projekt Strzelno

Inwestycja zaplanowana jest w Strzelnie, gmina Pieńsk, na powierzchni 9,81 ha, zlokalizowanej na południowo-wschodnim krańcu gminy Pieńsk. Obszar opracowania został rozszerzony o grunty położone na północ od wspomnianej działki, w związku z koniecznością zapewnienia obsługi komunikacyjnej przedmiotowego obszaru. Tym samym łączna powierzchnia obszaru opracowania zwiększyła się do 11,02 ha. Obszar opracowania leży w pasie pomiędzy autostradą A-4 (na południu) a drogą krajową nr 94 (na północy).

Więcej

Antan projekty

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl