Zdjęcie - 15 lutego odbędzie się uroczyste otwarcie Hotelu Centrum

15 lutego odbędzie się uroczyste otwarcie Hotelu Centrum w samym sercu Bolesławca. Blisko pięknej starówki bolesławieckiej, cieszącej oko mieszkańców i turystów zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki wyjątkowemu oświetleniu, które zostało docenione na płaszczyźnie ogólnopolskiej, Bolesławiec zwyciężył w konkursie na najlepiej oświetlone miasto w Polsce.

Jak wiemy Bolesławiec to piękne miasto z tradycjami, w którym odbywają się liczne imprezy kulturalne. Partnerstwo z wieloma miastami europejskimi, pokazuje otwartość miasta na Europę i sprawia, że częstymi gośćmi, turystami są obcokrajowcy, którzy często wybierają tą destynację na swój nocleg. Bolesławiec stawia na rozwój i to można zauważyć na każdym kroku.

Naszym planem było rozszerzenie funkcji realizowanych w budynku przy ul. Asnyka 1 - stąd decyzja o adaptacji drugiego piętra na potrzeby trzygwiazdkowego hotelu. Nasze analizy wskazują, że Bolesławiec mimo istniejącej bazy noclegowej - potrzebuje tego typu obiektu. Nowoczesnego, zlokalizowanego w samym centrum, który będzie ciekawą ofertą zarówno dla klienta biznesowego, jak i osób odwiedzających Bolesławiec turystycznie - mówi Edyta Bystra - Prokurent Antan Development Polska.

Hotel Centrum będzie mógł zaoferować między innymi: 28 pokoi (1 i 2 osobowych, pokoje dla rodzin oraz pokoje o podwyższonym standardzie), nowoczesny design, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, pełną dostępność dla osób niepełnosprawnych, a także jasne pokoje z panoramicznymi oknami które sprawią, że pobyt w Hotelu Centrum to prawdziwa przyjemność.

Pokoje wyposażone będą w nowoczesny sprzęt RTV, miejsce do pracy oraz bezpłatny dostęp do sieci WIFI.

Hotel Centrum Bolesławiec usytuowany jest w ścisłym centrum miasta przy ul. Asnyka 1 - w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknej starówki. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się: restauracje, park miejski, aquapark, kino oraz Galeria Handlowa Bolesławiec City Center.