Zdjęcie - Konkurs - zakończony

Konkurs na nową nazwę nowego obiektu realizowanego przez firmę ANTAN Development Polska oficjalnie uznajemy za zakończony.

Dziękujemy za ponad 800 zgłoszeń! Po intensywnych obradach jury postanowiło przyznać główną nagrodę, jaką jest zestaw kina domowego składający się z Telewizora oraz zestawu kina domowego Panu Karolowi Domagale, który zaproponował nazwę: Park Handlowy Kalinka.

Dwie inne osoby były bardzo blisko wygranej, proponując nazwy “Centrum Handlowe Kalinka” oraz “Galeria Kalinka”, jednakże Jury uznało, że nazwa “Park Handlowy Kalinka” najlepiej pasuje do nowego obiektu powstającego u zbiegu ulic Młynarskiej, Serbinowskiej oraz alei Wojska Polskiego.

Jury uznało, że zaproponowana nazwa nie tylko najlepiej nawiązuje do lokalnego charakteru obiektu, który przecież znajduje się w Kaliszu, na terenie Osiedla Kaliniec ale także w sposób najbardziej trafny charakteryzuje sam obiekt.

Mamy nadzieję, że Park Handlowy Kalinka będzie kojarzyć się z miejscem otwartym i wesołym, powiązanym z lokalną społecznością i miejscem, w którym powstanie.

Dziękujemy uczestnikom naszej zabawy - wszystkie przesłane propozycje były świetne, niemniej jednak zwycięzca może być tylko jeden. Mamy nadzieję, że ufundowane przez nas kino domowe będzie świetnym prezentem pod choinkę dla rodziny zwycięzcy.