pl en de

Park Handlowy Kalinka

Zdjęcie projektu - Park Handlowy Kalinka

Informacje o projekcie

Centrum handlowo-usługowe powstało w Kaliszu u zbiegu ulic Młynarskiej, Serbinowskiej oraz alei Wojska Polskiego.

Na działce o powierzchni około 22 tysięcy metrów kwadratowych wybudowano 4 obiekty o powierzchni zabudowy około 7900 metrów kwadratowych. Dodatkowe 915 metrów kw. zostało przeznaczone na sprzedaż zewnętrzną, typu „dom i ogród”. Jednym z najemców jest sieć Piotr i Paweł, która wynajmuje  ponad 1300 metrów kwadratowych oraz market budowlany Bricomarché, który zajmuje blisko 2700 metrów kwadratowych. Na terenie centrum znajdują się również powierzchnie biurowe. Pod jednym z budynków znajduje się parking podziemny na około 50 samochodów. Wokół centrum dostępnych jest również 147 miejsc parkingowych. 

Z racji bardzo dobrej lokalizacji w centrum handlowym znajdą się znane i popularne marki, ale lista najemców jest jeszcze otwarta, dlatego zachęcamy do kontaktu z inwestorem, i zapoznania się z ofertą wynajmu. Naszym celem było stworzenie obiektu harmonijnie wpisującego się w okoliczną zabudowę gdzie mieszkańcy będa mieli blisko na zakupy. Staramy się również wzbogacić ofertę handlową miasta Kalisza.

Oddanie wyboru nazwy centrum handlowego w ręce mieszkańców nie jest przypadkowe, to również sygnał, że chcielibysmy brać aktywny udział w życiu społeczności i wspierać lokalne inicjatywy, wsłuchując się jednocześnie w głos Kaliszan.

Antan projekty

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl