pl en de

Filozofia naszego przedsiębiorstwa kieruje się następującymi zasadami:

 

 1. Naszym celem jest partnerstwo, które każda chętna osoba będzie gotowa wesprzeć, a w której wspólna kooperacja i synchronizacja działań pozwoli na efektywną realizację celów.

 

 2. Mamy zaufanie do naszych współpracowników i inwestujemy w odpowiedni wybór, kształcenie i dokształcanie się.

 

 3. Przedkładamy odpowiedzialność i kompetencje w podejmowaniu decyzji ponad kontrolę biurokratyczną. Klient stawia wymagania. Chcemy zajmować się produktami i usługami, które spełnią te wymagania, a nie samymi sobą.

 

 4. Inwestujemy mając na celu długotrwałą i długoterminową perspektywę. Systematyczny rozwój naszego przedsiębiorstwa ma dla nas większe znaczenie niż rozliczenia kwartalne.

 

 5. Jako przedsiębiorstwo popieramy społeczną odpowiedzialność. Naszym celem są długoterminowe osiągnięcia wysoce rentownego poziomu, ponieważ tylko w ten sposób osiągniemy zyski, aby móc płacić ponadprzeciętne wynagrodzenia, premie, podatki, finansować zobowiązania socjalne i zapewniać miejsca pracy.

 

 6. Nasze zobowiązania i obietnice są stałe. Dążymy do długotrwałych powiązań z naszymi klientami i dostawcami, wiedząc, że od lat zadowoleni partnerzy handlowi czerpią korzyści i uczą się od przedsiębiorstw z wieloletnim doświadczeniem.

Antan projekty

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl