pl en de

Przedsiębiorstwo stworzone w roku 1950 przez Georga Faktora do dziś w całości znajduje się w posiadaniu rodziny.

W początkowej fazie tworzenia firmy zajmowaliśmy się najpierw rozwojem nieruchomości w Niemczech, głównie w regionie Ren – Men. Wyróżniającymi się projektami tego okresu są m.in. City-Center w miejscowości Aschaffenburg (1970), wieżowiec LSG-Hochhaus w rejonie Frankfurt – Niederrad. Do dnia dzisiejszego niejeden projekt z tego okresu znajduje się w naszym posiadaniu.

Od roku 1981 nastąpiło poszerzenie przeważającej aktywności przemysłowej o rozwój mieszkań w zabudowie socjalnej, najpierw w miejscowości Offenbach, następnie w Frankfurcie i Rüsselsheim.

W roku 1985 nastąpiło przejęcie obiektu Frankfurter Nordwestzentrum, który w owym czasie był zrujnowanym centrum handlowym w społecznym centrum miasta. W latach 1986 – 1991 centrum zostało konsekwentnie przekształcone w przyciągający klientów ponadregionalny punkt handlowy o powierzchni najmu 195.000 m². Ten projekt przyniósł nam wielokrotne wyróżnienia z International Council of Shopping Centers za rewitalizację centrum handlowego w Europie i na świecie.

Przejmując w roku 1974 spółkę Unilever Israel staliśmy się aktywni również na rynku przemysłowym. Tę spółkę zależną (spółkę-córkę) po rozbudowie i osiągnięciu obrotów na ok. 250 milionów US$ sprzedaliśmy w roku 1998 do CPC.

Dzisiaj grupa ANTAN dysponuje licznymi udziałami w przemyśle, w szczególności w Niemczech i Izraelu. 

Antan projekty

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl