pl en de

Park Handlowy Stary Dworzec

Zdjęcie projektu - Park Handlowy Stary Dworzec

Informacje o projekcie

Park handlowo-usługowy funkcjonuje w Bolesławcu u zbiegu ulic Bolesława Chrobrego, Hutniczej oraz Staroszkolnej. To na dobrą sprawę centrum miasta w niewielkiej odległości od rynku. Na działce o powierzchni około 13.5 tysięcy metrów kwadratowych powstał obiekt o powierzchni zabudowy około 4900 metrów kwadratowych. Na terenie centrum powstało łącznie 11 lokali. Wokół centrum znajduje się również 195 miejsc parkingowych.


Z racji bardzo dobrej lokalizacji w centrum handlowym znalazły się znane i popularne marki takie jak Sinsay, Cropp, House, Rossmann, Empik, Smyk czy też nowoczesna siłownia Fit Arena Premium. Powierzchnie wynajęte są obecnie na poziomie 90%.

Naszym celem było stworzenie obiektu harmonijnie wpisującego się w okoliczną zabudowę gdzie mieszkańcy będą mieli blisko na zakupy. Staramy się również wzbogacić ofertę handlową miasta Bolesławca. Poprzednia realizacje firmy Antan w Bolesławcu – Galeria Handlowa Bolesławiec City Center oraz Hotel Centrum znajdujące się w samym centrum - sądząc po ilości odwiedzin, na stałe wpisały się pozytywnie w życie miasta.


Lokalizacja
Park Handlowy Stary Dworzec znajduje się w Bolesławcu, pomiędzy ulicami Chrobrego, Hutniczą i Staroszkolną. Atutem tej lokalizacji jest bliskość centrum miasta, obwodnicy i dużego osiedla mieszkaniowego. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy ul. B. Chrobrego, która to jest śródmiejską obwodnicą Bolesławca. Od bolesławieckiego rynku oddalona jest zaledwie o 800 m. Odległość tą można pokonać pieszo w ok. 10 minut. Sąsiaduje również z rozległymi terenami zabudowy mieszkaniowej, zlokalizowanej pomiędzy ulicami: Staroszkolną, Jana Pawła II i aleją Tysiąclecia.

Forma budynku
Obiekt ma kształt litery "L" - zaprojektowano go w konstrukcji szkieletowej stalowej, o powtarzalnym module. Elewacja z płyt warstowych w kolorze srebrnym w układzie poziomym. 

Dane powierzchniowe
Powierzchnia terenu ok. 13 550 m2
Powierzchnia Użytkowa Usług ok. 4900 m2
Liczba miejsc postojowych 195 miejsc

Nazwa:

Park Handlowy Stary Dworzec

Termin:

2019.11

Lokalizacja:

Bolesławiec

Antan projekty

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl