Zdjęcie - Otwarcie galerii Bolesławiec City Center

Już w środę 22 listopada długo wyczekiwane Wielkie Otwarcie Galerii Bolesławiec City Center! Zapraszamy na uroczyste przecięcie wstęgi o godzinie 9:00, a to dopiero początek, bo otwarcie potrwa do niedzieli 25 listopada. Zwieńczeniem będzie finał konkursu „Serce miasta, centrum wydarzeń” - Fiat 500 i wiele atrakcyjnych nagród do wygrania.

Podczas uroczystości, od czwartku do niedzieli, odbędzie się szereg atrakcji, specjalnych promocji oraz wystapią znane i lubiane gwiazd w myśl zasady „dla każdego coś”.

Pierwszy dzień rozpoczynamy koncertem gwiazdy X-Factor – Ani Kłys, która zadba o miłą atmosferę podczas zakupów. Ponadto o nasze pociechy zadba grono artystów i animatorów, a odbywające się co godzinę konkursy zapewnią wspaniałe nagrody - dla każdego!

Kolejny wyjątkowy dzień to więcej konkursów i animacji dla dzieci, a także spokojny czas na zakupy i poszukiwanie wyjątkowych okazji.

Podczas całej imprezy zapraszamy najmłodszych, ale nie tylko, do malowania twarzy i włosów, a także do ozdabiania bombek. Gdy kupimy coś wyjątkowego na prezent, zostanie on zapakowany w odpowiednim miejscu, sprawiając jeszcze większą radość osobie obdarowanej.

Uwaga dzieci! Istnieją doniesienia, że YETI pojawiło się w okolicach Bolesławca, a można go znaleźć w krainie śniegu wprost w galerii BC-Centrum! Proszę, bądźcie ostrożni...

Następnie w sobotę zapraszamy na koncert Bayer Full, którego nie trzeba przedstawiać. Wyjątkowa rodzinna atmosfera i świetna zabawa - to nasza weekendowa propozycja!

Niedziela i kolejna gwiazda X-Factora – Paweł „BIBA” Binkiewicz – zaśpiewa i naładuje wszystkich energią oraz poprowadzi Wielki Finał Konkursu: „Serce miasta, centrum wydarzeń” – zapraszamy do galerii w Niedzielę. Wygraj jedną z wielu wspaniałych nagród i wracaj do domu kultowym Fiatem 500 lub skuterem w stylu retro!

Jednym słowem otwarcie galerii już niedługo, trzeba tam być!

Pamiętaj! Czekamy właśnie na Ciebie!