Zdjęcie - Już wkrótce Shopping Center Forum 2013

Miło nam poinformować, że Grupa ANTAN w dniach od 18 do 19 września będzie ponownie uczestniczyć w corocznym, najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu deweloperów z najemcami - targami Shopping Center Forum & Trade Fair w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na stoisko 2.2 do Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się z realizowanymi przez grupę inwestycjami – zrealizowaną już Galerią Bolesławiec City Center oraz Galerią Calisia.

Więcej informacji o imprezie:

Forum jest cyklicznym spotkaniem najemców i deweloperów centrów handlowych, organizowanym od 2005 r. To największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowej. Odbywa się dwa razy do roku: na wiosnę (1 dzień) i jesienią (2 dni).

Tegoroczna, jesienna edycja Forum odbędzie się 18-19.09.2013 w Centrum EXPO XXI w Warszawie.Stoiska targowe będą dostępne dla uczestników Forum codziennie od godziny 9.00 do godziny 18.00.

Shopping Center Forum & Trade Fair to jak zwykle doskonała okazja do spotkania najemców powierzchni w centrach i galeriach handlowych z deweloperami, inwestorami, instytucjami finansującymi oraz zarządcami nieruchomości komercyjnych.

W ubiegłorocznej, jesiennej edycji Forum uczestniczyło prawie 1000 osób. Wśród nich było ponad 200 przedstawicieli sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych. Zdecydowaną większość uczestników stanowili przedstawiciele deweloperów i inwestorów. Kilkudziesięciu wystawców prezentowało prawie 100 komercjalizowanych obecnie centrów handlowych. Wśród uczestników Forum obecna była też duża grupa przedstawicieli firm oferujących nowoczesne usługi i technologie.