ANTAN DEVELOPMENT Polska na stałe zagościł na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, podobnie, jak regularnie uczestniczy w spotkaniach branży nieruchomości organizowanych przez firmę BROG Media. Już 14 lutego 2012 roku w Warszawie, w Hotelu Hilton odbędzie się Shopping Center Forum. Mamy przyjemność nie tylko uczestniczyć w nim prezentując nasze obecnie realizowane projekty w Bolesławcu, Kaliszu i Strzegomiu, ale także jako partner merytoryczny Forum. Pan Jan von Lewinski – Dyrektor Zarządzający Grupy ANTAN – będzie jednym z ekspertów uczestniczącym w panelu dyskusyjnym poświęconemu warunkom rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce (rozpoczęcie panelu o godz. 12.20).

Firmę ANTAN będą reprezentować również kierownicy projektów – Pani Edyta Bystra, Pan Konrad Klimczak oraz Pani Ewa Szubert.

O Shopping Center Forum

Organizowane po raz czternasty Shopping Center Business Forum 2012 to okazja do spotkania najemców i deweloperów nieruchomości handlowych. Kolejnej edycji imprezy zostanie nadana nowa, unikatowa forma.

Deweloperzy, główni partnerzy forum, będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z najemcami, rozmowy oraz zaprezentowania oferty w punktach informacyjnych. Organizator zapewnia udostępnienie internetowego systemu umawiania spotkań biznesowych pomiędzy uczestnikami forum.

Więcej szczegółowych informacji na stronie: http://www.scbf2012.retailnet.pl/