PL EN DE

Park Handlowy Stary Dworzec otwarty

To już trzecia inwestycja firmy ANTAN Development Polska w tym mieście. Po Galerii Bolesławiec City Center oraz Hotelu Centrum przyszedł czas na otwarcie Parku Handlowego Stary Dworzec.

28 listopada, w obecności przedstawicieli Inwestora, władz samorządowych oraz Kościoła do użytku mieszkańców Bolesławca został oddany Park Handlowy Stary Dworzec. Na dzień dzisiejszy marki, jakie zdecydowały się otworzyć swoje sklepy w ramach najnowszej inwestycji firmy ANTAN, to Sinsay, Cropp, House - flagowe brandy grupy LPP, a także drogeria Rossmann, sklep z artykułami dla najmłodszych Smyk, czy też wyczekiwany od dawna w mieście salon Empik. 

Otwarciu towarzyszyły występy grup artystycznych oraz festiwal food trucków. Sądząc po ściśle wypełnionym parkingu oraz kolejkach w samych sklepach - mamy nadzieję, że udało nam się nie tylko stworzyć piękny obiekt, ale również połączyć go z optymalną lokalizacją oraz ciekawym tenant mixem gwarantującym w przyszłości duży traffic.

PROJEKTY ANTAN

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl