PL EN DE

Park Handlowy Stary Dworzec

Park Handlowy Stary Dworzec w Bolesławcu jest kolejnym projektem realizowanym przez firmę ANTAN Development. Realizowany obiekt ma charakter parku handlowego umożliwiającego wygodne zakupy i łatwy dostęp do oferty gastronomicznej, spożywczej oraz usługowej.

Więcej

Bolesławiec City Center

Bolesławiec City Center jest pierwszym w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie. Nowoczesna galeria będzie miejscem łączącym bogatą ofertę handlową, gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną. Usytuowana jest w samym sercu Bolesławca zaledwie 200 m od rynku, w otoczeniu zieleni.

Więcej

Hotel Centrum Bolesławiec

Hotel Centrum Bolesławiec znajduje się w samym centrum miasta, ale posiada bardzo ciche pokoje. Nowoczesny design, komfort zarówno dla biznesmena jak i turysty. Wysokie, przestronne pokoje z klimatyzacja w każdym z nich. Dostępny Parking podziemny i parking miejski. Naszymi Gośćmi zajmuje się uprzejmy i doświadczony personel. Blisko do atrakcji turystycznych, stref ekonomicznych, sklepów z ceramiką. Śniadanie dostępne w formie bufetu. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na spotkania biznesowe i szkolenia.

Więcej

PROJEKTY ANTAN

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl