PL EN DE

Park Handlowy Stary Dworzec

Informacje o projekcie

Park handlowo-usługowy powstaje w Bolesławcu u zbiegu ulic Bolesława Chrobrego, Hutniczej oraz Staroszkolnej. To na dobrą sprawę centrum miasta w niewielkiej odległości od rynku. Na działce o powierzchni około 13.5 tysięcy metrów kwadratowych zaplanowaliśmy obiekt o powierzchni zabudowy około 4900 metrów kwadratowych. Na terenie centrum powstanie łącznie 13 lokali. Przygotujemy również 1 lokal o powierzchni ok. 600 m2, z przeznaczeniem na funkcję gastronomiczną, posiadający plac z przyporządkowanym ogródkiem zewnętrznym. 

Wokół centrum ujęto w projekcie wyznaczenie również 195 miejsc parkingowych.


Z racji bardzo dobrej lokalizacji w centrum handlowym znajdą się znane i popularne marki, ale lista najemców jest jeszcze otwarta, dlatego zachęcamy do kontaktu z inwestorem, i zapoznania się z ofertą wynajmu. Naszym celem było stworzenie obiektu harmonijnie wpisującego się w okoliczną zabudowę gdzie mieszkańcy będą mieli blisko na zakupy. Staramy się również wzbogacić ofertę handlową miasta Bolesławca.


Poprzednia realizacja firmy Antan w Bolesławcu – Galeria handlowa Bolesławiec City Center znajduje się w samym centrum i sądząc po ilości odwiedzin, na stałe wpisała się pozytywnie w życie miasta.Lokalizacja
Działka przeznaczona pod inwestycję znajduje się w Bolesławcu, pomiędzy ulicami Chrobrego, Hutniczą i Staroszkolną. Atutem tej lokalizacji jest bliskość centrum miasta, obwodnicy i dużego osiedla mieszkaniowego. Działka leży bezpośrednio przy ul. B. Chrobrego, która to jest śródmiejską obwodnicą Bolesławca. Od bolesławieckiego rynku oddalona jest zaledwie o 800 m. Odległość tą można pokonać pieszo w ok. 10 minut. Sąsiaduje również z rozległymi terenami zabudowy mieszkaniowej, zlokalizowanej pomiędzy ulicami: Staroszkolną, Jana Pawła II i aleją Tysiąclecia. 


Forma budynku
Koncepcja zakłada wzniesienie obiektu w kształcie litery "L". Budynek zaprojektowano w konstrukcji szkieletowej stalowej, o powtarzalnym module. Elewacja z płyt warstowych w kolorze srebrnym w układzie poziomym. 

Dane powierzchniowe
Powierzchnia terenu ok. 13 550 m2
Powierzchnia Użytkowa Usług ok. 4900 m2
Liczba miejsc postojowych 195 miejsc
 

 

Nazwa:

Park Handlowy Stary Dworzec

Termin:

2019.11

Lokalizacja:

Bolesławiec

Stary Dworzec

PROJEKTY ANTAN

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl