PL EN DE

Wmurowanie kamienia węgielnego

Wmurowanie kamienia węgielnego Parku Handlowego Stary Dworzec już w czwartek

Już 16 maja 2019 roku w Bolesławcu odbędzie się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego na budowie Parku Handlowego Stary Dworzec.

Mamy nadzieję, że tego dnia Bolesławiec odwiedzą nie tylko przedstawiciele sieci, które zdecydowały się już na wynajęcie lokali w tym obiekcie (przypomnijmy - na dzień dzisiejszy to LPP ze swoimi markami, FitArena) ale również przedstawiciele innych firm, które rozważają otwarcie pierwszych lub kolejnych punktów w Bolesławcu. Uroczystość będzie świetną okazją do zobaczenia lokalizacji inwestycji, a także  rozmowy - planujemy bowiem spotkanie połączone z eleganckim bankietem organizowanym w Hotelu Centrum.

Z dnia na dzień krajobraz placu budowy zmienia się. Chcemy wykorzystać jak najwięcej czasu wiosną i latem, aby inwestycja była realizowana zgodnie z harmonogramem. Na dzień dzisiejszy wszystko idzie zgodnie z planem - mówi Edyta Bystra odpowiedzialna za komercjalizację obiektu z ramienia ANTAN Development.  

Więcej informacji o Parku Handlowym Stary Dworzec znajdziecie Państwo na stronie www.starydworzec.pl

PROJEKTY ANTAN

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl