PL EN DE

Stary Dworzec coraz bliżej

16 maja w Bolesławcu u zbiegu ulic Chrobrego i Staroszkolnej odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Parku Handlowego Stary Dworzec.


W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele miasta i gminy - Prezydent Bolesławca Piotr Roman, Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak oraz inni reprezentanci lokalnej społeczności, inwestor i firmy współpracujące, jak również potencjalni i przyszli najemcy, którzy zdecydowali się otworzyć sklepy w tej właśnie lokalizacji.


Wmurowanie kamienia węgielnego rozpoczyna etap wznoszenia fundamentów nowego parku handlowego. Oprócz aktu erekcyjnego do pamiątkowej tuby włożono egzemplarze bolesławieckich gazet i aktualne banknoty wraz z monetami. Nowy park handlowy ma służyć lokalnym mieszkańcom, będąc dopełnieniem oferty handlowej Bolesławca. Jak podkreślają wykonawcy i projektanci “Stary Dworzec” to przyjazne miejsce stworzone z myślą o rodzinnych potrzebach.


Na dzień dzisiejszy wszystko idzie zgodnie z planem i już w listopadzie będziemy mogli zaprosić wszystkich na wielkie, uroczyste otwarcie - mówi Edyta Bystra odpowiedzialna za komercjalizację obiektu z ramienia ANTAN Development.

PROJEKTY ANTAN

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl