PL EN DE

Kamień węgielny wmurowany

W dniu 2 grudnia w Kaliszu u zbiegu ulic Serbinowskiej i Młynarskiej odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Parku Handlowego Kalinka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już wkrótce Shopping Center Forum 2013

Miło nam poinformować, że Grupa ANTAN w dniach od 18 do 19 września będzie ponownie uczestniczyć w corocznym, najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu deweloperów z najemcami - targami Shopping Center Forum & Trade Fair w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa ANTAN na Shopping Center Forum 2012

Miło nam poinformować, że Grupa ANTAN w dniach od 12 do 13 września uczestniczyć będzie w corocznym, najbardziej prestiżowym w Polsce spotkaniu deweloperów z najemcami - targami Shopping Center Forum & Trade Fair w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na stoisko 7.3 do Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, gdzie będziecie mogli Państwo zapoznać się z realizowanymi przez grupę inwestycjami - Galerią Bolesławiec City Center oraz Galerią Calisia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Shopping Center Forum już wkrótce!

ANTAN DEVELOPMENT Polska na stałe zagościł na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, podobnie, jak regularnie uczestniczy w spotkaniach branży nieruchomości organizowanych przez firmę BROG Media.

CZYTAJ WIĘCEJ

PROJEKTY ANTAN

Jeśli szukają Państwo Partnera, który będzie wpierał Wasz projekt i przedsiębiorstwo zarówno finansowo, jak również i czynnie, będziemy zadowoleni, jeśli nawiążą Państwo z nami kontakt.

ANTAN Development Polska Sp. z o.o.

ul. Podwale 1/100
50-043 Wrocław

Tel. + 48 71 327 99 30
Fax + 48 71 327 99 32
E-Mail: info@antan.pl